Дні студентської науки 2022

Не зважаючи на складні умови, з якими неочікувано зіткнулася Україна з 24 лютого 2022 р., здобувачі вищої освіти кафедри економіки та управління Черкаського державного технологічного університету, розуміючи важливість наукових досліджень для перемоги та подальшого відновлення економіки України, змогли зібратися та гідно представити свої наукові досягнення на Днях студентської науки ЧДТУ, які відбулися протягом 19-20 квітня 2022 р.

На конференції було заслухано десять доповідей студентів, тематика яких присвячена впливу криптовалют та NFT на світову економіку, підвищенню привабливості державної служби та її популяризації серед молоді, професійному розвитку державних службовців, публічному управлінню в сфері культури, змінам в податковій політиці в Україні у військовий час, особливостям формування спроможних територіальних громад, підвищенню рівня зайнятості молоді, креативній економіці як драйверу економічного розвитку України, сучасним підходам до підбору персоналу та ролі соціальної відповідальності підприємців у відновленні економіки України.

За результатами виступів та подальшого обговорення було обрано переможців:

1 місце – здобувач вищої освіти гр. ЕПМ-21 Баранов Г.О., керівник – доц. Скорик О.О.

2 місце – здобувач вищої освіти гр. ЕП-194 Ромашко І.Є., керівник – доц. Березюк-Рибак І.Р.

3 місце – здобувач вищої освіти гр. ПУА-188 Пасічна Т., керівник – проф. Манн Р.В.

Вітаємо переможців та їх керівників!

Бажаємо всім учасникам заходу натхнення у науковій діяльності та скорішої перемоги України!!!