Викладачі кафедри економіки та управління взяли участь у онлайн-навчанні «Активні громадяни» від British Council

Викладачі кафедри економіки та управління професор Оксана Захарова та доцент Наталія Ільченко протягом 15, 18, 22 лютого та 1 квітня 2022 р. брали участь у онлайн-навчанні «Активні громадяни» від British Council. Метою тренінгу, який проводився на платформі «Google Meet», було отримання більшої інформації про громадську активність та розвиток навичок знаходження вдалого рішення проблем.

Спікерами тренінгу виступили фахівці Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

На навчанні учасники опановували навички проєктного менеджменту та вчилися втілювати в життя ідеї, що можуть покращити життя громади. Для цього учасники тренінгу:

• усвідомлювали власну ідентичність та її зв’язок із культурою;
  • говорили про міжкультурний діалог;
  • розвивали емоційний інтелект і здатність до емпатії;
  • вчилися протидіяти конфліктам;
  • дізнавалися про локальні та глобальні громади;
  • вчилися планувати та писати проєкти.

За результатами тренінгу учасники отримали сертифікати та фірмові сумки-шопери, а також можливість виграти грант для реалізації власного проєкту.