Шановні роботодавці! Нам дуже важлива Ваша думка щодо рівня підготовки наших випускників. Запрошуємо Вас поділитися своїми враженнями, пропозиціями та рекомендаціями!

Гулак Даниїл

начальник Колл-центру ПАТ “Черкасиобленерго”

Адміністрація  ПАТ «Черкасиобленерго»  та керівництво Колл-центру завдячують науково-педагогічному колективу кафедри економіки та управління Черкаського державного технологічного університету  знанням та професійними уміннями фахівців, які успішно працюють на нашому підприємстві. Бондаренко Ілона – випускниця кафедри економіки та управління ЧДТУ зарекомендувала себе як висококласний фахівець, яка професійно виконує свої функціональні обов’язки у Кол-центрі Товариства, надає споживачам електроенергії  інформаційно-довідкові послуги, проводить роз’яснення  та консультування з питань електропостачання тощо. Керівництво ПАТ «Черкасиобленерго» вдячне кафедрі економіки та управління ЧДТУ за підготовку  професійних кадрів і сподівається у майбутньому на подальшу співпрацю у цьому напрямку.

Юля Кузнець кілька років працює HR-консультантом Консалтингового агентства «Персонал». Компанія  займається послугами рекрутингу 22 роки, а останній період HR-консультації надає Юля Кузнець. Вона професіонал своєї справи, адже у роботі та комунікації відчувається якісна база знань та кмітливість. Окрім важливих для нашої роботи інтелектуальних здібностей, Юля має амбіції та потенціал. Це розкривається із кожним проєктом, що приносить неабиякі успіхи у справі. Юля дуже добре відчуває тонкощі своєї професії, завжди залучена у роботу та повна ідей. Варто сказати, що окрім блискучих технічних навичок, Юля Кузнець має і творчий, індивідуальний, особистий підхід до справи. Особливим досягненням цього року є авторський курс «Рекрутинг 2021», у якому Юля навчає охочих опанувати механізми HR-направлення з усієї України.

Кіркіна Ірина

директорка консалтингового агентства “Персонал”

Василенко Іван, полковник

Заступник начальника Донецького прикордонного загону – комендант приккшр “Новотроїцьке”

Станіслав Леонов, працюючи на посаді офіцера логістики штабу, показав себе кваліфікованим, високоорганізованим спеціалістом, здатним чітко виконувати свої обов’язки, приймати ефективні управлінські рішення та вирішувати складні задачи.

Щиро вдячний науково-педагогічному колективу кафедри економіки та управління ЧДТУ за високий рівень підготовки та глибокі фахові знання, які здобула  випускниця Горбик Лариса. Завдяки Вам, вона підвищила свій професіоналізм, майстерність та компетентність як керівник в медичній галузі.

Шевченко Анатолій,

директор КНП «Третього Черкаського міського центру первинної медико-санітарної допомоги»