Вітаємо першокурсників з початком навчального року!

Кафедра економіки та управління щиро вітає першокурсників з початком 2022-2023 навчального року!

Саме сьогодні для першокурсників розпочинається час пізнання, час нових звершень і час студентського життя, сповненого яскравими і захоплюючими моментами!

З нагоди початку нового навчального року у Черкаському державному технологічному університеті відбулася інавгурація першокурсників.

Вдячні Вам, що Ви обрали найпрестижніші і нині актуальні спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” і 281 “Публічне управління та адміністрування” в Черкаському державному технологічному університеті!

Бажаємо Вам опанувати обрані спеціальності й досягти високих результатів у навчанні, а також долучатися до університетського життя й бути активними й успішними!!!