Екскурсія до Компанії MANEZH

24 березня 2023 р. викладачі кафедри економіки та управління та студенти освітніх програм «Підприємництво та економіка підприємство» і «Публічне управління та адміністрування» мали унікальну можливість відвідати Компанію MANEZH, яка працює на ринку 25 років і пропонує максимально повний асортимент сонцезахисних систем власного виробництва.

Відбулася тепла зустріч у затишній атмосфері круглого столу. Студенти ознайомились з історією Компанії, з концепцією бережливого виробництва «Кайдзен», яку впроваджено на підприємстві. Особливо вразив підхід до розвитку персоналу. Тренінг по корпоративній культурі дав можливість визначити стиль керівництва Компанією MANEZH та розуміння командної роботи. На виробництві здобувачі вищої освіти ознайомились з технологічним процесом створення продуктів та умовами виробництва, де всюди панує втілення концепції бережливого виробництва.

Дякуємо організаторам за цікаву, пізнавальну та корисну екскурсію!