Дні студентської науки – 2023

19 квітня 2023 р. кафедрою економіки та управління у межах Днів студентської науки-2023 ЧДТУ було проведено конференцію. Активну участь у конференції взяли 26 студентів та аспірантів кафедри.

Основні теми дослідження: напрями забезпечення конкурентоспроможності суб’єкта підприємницької діяльності за сучасних умов; бізнес-планування як інструмент розвитку сільськогосподарського підприємства; механізми залучення додаткових фінансових ресурсів для розвитку об’єднаних територіальних громад; напрями підвищення прозорості діяльності органів місцевого самоврядування; роль цифрових технологій у підвищенні ефективності державного управління; обґрунтування напрямів підвищення енергоефективності підприємства; іноземний досвід у державному управлінні; кібербезпека як обов’язкова умова реалізації концепції розумного міста; основні тенденції розвитку ринку цінних паперів в Україні.

Підготовка доповідей здійснювалась під керівництвом викладачів: проф. Григор О.О., проф. Манн Р.В., проф. Захарова О.В., проф. Одінцов О.М., проф. Пріхно І.М., доц. Березюк-Рибак І.Р., доц. Ільченко Н.В., доц. Якушева О.В., ст. викл. Слинько М.Ю., викл. Онищак Н.В.

За підсумками визнані найкращими наступні доповіді:

Перше місце: здобувач вищої освіти 2-го курсу бакалаврату факультету економіки та управління, групи ПУА-218 СТРЕКАЛОВ Іван Олександрович, тема доповіді: «Іноземний досвід у державному управлінні», науковий керівник доц. Ільченко Н.В.

Друге місце: здобувач вищої освіти 2-го курсу бакалаврату факультету економіки та управління, групи ЕП-214 СКРИНЬКО Владислав Сергійович, тема доповіді: «Принцип роботи та спосіб заробітку на торгових платформах», науковий керівник ст. викладач Слинько М.Ю.

Друге місце: здобувач вищої освіти 3-го курсу бакалаврату факультету економіки та управління, групи ЕПС-204 КОЛЕСНИК Вадим Сергійович, тема доповіді: «Формування інвестиційної стратегії розвитку регіону», науковий керівник проф. Пріхно І.М.

Третє місце: здобувач вищої освіти 3-го курсу бакалаврату факультету економіки та управління, групи ЕПС-204 ГОНЧАРЕНКО Карина Романівна, тема доповіді: «Основні тенденції розвитку ринку цінних паперів в Україні», науковий керівник проф. Пріхно І.М.

Третє місце: здобувач вищої освіти 2-го курсу бакалаврату факультету економіки та управління, групи ПУА-218 ЛАТИШ Артур Анатолійович, тема доповіді: «Роль цифрових технологій у підвищенні ефективності державного управління», науковий керівник доц. Ільченко Н.В.

Вітаємо переможців та всім учасникам конференції бажаємо подальших наукових здобутків!