Приймаємо участь у Global Money Week – 2023!

Викладачі кафедри економіки та управління і студенти освітніх програм «Підприємництво та економіка підприємства» та «Публічне управління та адміністрування» долучилися до Global Money Week – 2023, офіційною темою якого у цьому році є «Плануй свої гроші, плекай своє майбутнє».

Ініціатором проведення Global Money Week у Черкаському державному технологічному університеті є кафедра фінансів факультету економіки та управління.

Протягом тижня з 20 по 24 березня учасники проєкту мали можливість приймати участь у вікторинах, конкурсах, вебінарах, іграх, лекціях, майстер-класах, подивилися фільм на фінансову тематику та зустрічалися із професіоналами!

Дякуємо організаторам за можливість підвищити рівень фінансової грамотності та цікаво і корисно провести час!