Студенти факультету економіки та управління ЧДТУ взяли участь у дводенному тренінгу «Громадська активність» та «Права і свободи громадян в умовах воєнного стану»

Студенти факультету економіки та управління Черкаського державного технологічного університету освітніх програм «Підприємництво та економіка підприємства» і «Публічне управління та адміністрування» взяли участь у дводенному тренінгу «Громадська активність» та «Права і свободи громадян в умовах воєнного стану», який був організований ГО «Черкаська Молодіжна Рада» і к.е.н., доцентом кафедри економіки та управління Світланою Кошеленко у рамках проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

27 і 28 жовтня 2022 р. здобувачі вищої освіти ознайомились з практичними кейсами громадської діяльності та інструментами участі в прийнятті рішень, на основі яких сформували базові розуміння понять «волонтер, активіст, громадський діяч і політик», розглянули їх компетенції, навички, знання і цінності, дискутували на теми правосуддя в умовах воєнного стану, обмеження конституційних прав та свобод людини і громадянина на період дії правового режиму воєнного стану.