Кафедра економіки та управління опановувала психологічні аспекти успішної роботи бізнесу в умовах війни

26 жовтня 2022 р. доцент кафедри економіки та управління Наталія Рябоконь долучилася до вебінару на тему «Психологічні аспекти успішної та стабільної роботи вашого бізнесу в умовах війни», який організувала Черкаська торгово-промислова палата.

Відповідно до програми вебінару, учасники мали можливість опанувати надзвичайно актуальні для реалій сьогодення питання:

1. Підвищення ефективності роботи бізнесу в стресових умовах та психологічні втоми.
  2. Методи адаптації до кризи і стресу, самомотивація і мотивація працівників в умовах війни.
  3. Ділові комунікацї та психологічна підтримка колег під час війни та локдауну.
  4. Особливості керування негативними емоціями (страх, злість, втома, ненависть, сором, провина) у професійній діяльності менеджера.

Дякуємо організаторам і спікеру кандидату психологічних наук, доценту Ілоні Калашник за цікаву і змістовну доповідь та можливість дізнатися про психологічні інструменти, які допоможуть подолати стресові ситуації та налагодити стабільну роботу бізнесу!