Участь у програмі підвищення кваліфікації «Бренд науковця у цифровому світі»

З 21 по 27 листопада 2022 р. професор кафедри економіки та управління Оксана Захарова взяла участь у програмі підвищення кваліфікації «Бренд науковця у цифровому світі» від ВГО «Інноваційний університет» та Офісу підтримки вченого. Метою програми визнано надання знань про те, як ефективно доносити цілі та результати дослідницьких проєктів до потенційних інвесторів, влади та громадськості, просуваючи тим самим власний бренд. Навчання проходило за такими модулями:

1. Успішна кар’єра науковця:

1) сучасні тенденції та перспективи розвитку кар’єри науковців;

2) успішний науковець – критерії, якості, дилем та індивідуальні траєкторії;

3) використання системи ORCID у формуванні професійного профілю.

1. Ефективна комунікація:

1) візуальна комунікація;

2) вербальна комунікація;

3) мова тіла;

4) завоювання довіри аудиторії.

1. Успішна презентація:

1) презентація особи;

2) презентація власних наукових розробок.

1. Я – бренд:

1) особливості формування персонального бренду в науковій сфері;

2) цифрові маркетингові комунікації, спрямовані на просування бренду науковця.

1. Як управляти емоціями, перестати хвилюватися та панікувати перед виступом.
  2. Імідж вченого в цифровому суспільстві.

1) електронного резюме;

2) ефективного проходження онлайн співбесіди.

1. Використання інструментів відкритої науки та наукометричних баз для популяризації власних наукових результатів:

1) основи наукометрії та вебометрії;

2) інструменти відкритої науки, як засоби популяризації власних наукових результатів;

3) профілі у міжнародних наукометричних базах – «must have» для вченого.

1. Цифрові технології (YouTube, Telegram, Instagram) та соціальні мережі для популяризації наукових здобутків.

До програми курсу також входило два практичних завдання, виконання яких були обов’язковими для успішного завершення курсу. Перше завдання – написання посту в соціальних мережах про проходження курсу. Друге – презентація відео-роботи: «Пітч про себе перед інвестором».

Цілий тиждень цікавої та корисної інформації, який закінчився отриманням сертифікату. Щиро дякуємо авторам курсу та чекаємо на продовження!