Знайомилися з конкурсами 2023 року у програмі «Дії Марії Склодовської-Кюрі»

25 листопада 2022 р. професор кафедри економіки та управління Оксана Захарова взяла участь в інформаційному вебінарі «Конкурси 2023 року програми Дії Марії Склодовської-Кюрі», який було організовано Іваном Кульчицьким, президентом ГО Агенція Європейських Інновацій, керівником національного контактного пункту програми Горизонт 2020 за напрямом ІКТ. Захід було проведено у форматі ZOOM конференції. Спікеркою заходу виступила Галина Лазько, завідувачка відділу науково-організаційного супроводу наукових досліджень науково-дослідної частини Національного університету «Львівська політехніка», Керівник НКП «Дії Марії Склодовської-Кюрі» програми «Горизонт 2020».

Основні теми вебінару:

очікувані конкурси 2023 р. у програмі «Дії Марії Склодовської-Кюрі»;

особливості підготовки проєктних заявок та їх оцінки;

синергія програми «Дії Марії Склодовської-Кюрі» з іншими складовими частинами програми Горизонт Європа;

виклики подання заявок у програмі MSCA4Ukraine.

Спікерка надала достатньо корисної інформації, за що щиро їй дякуємо. Інформаційне підґрунтя є, будемо працювати!