Лекція про бізнес від власника консалтингової компанії

10 травня 2023 р. у Черкаському державному технологічному університеті відбулася лекція на тему: «Серце бізнесу» (лектор Ілля Новіков, власник консалтингової компанії «Inovicov трансформація бізнесу»). Студенти освітніх програм «Підприємництво та економіка підприємства» і «Публічне управління та адміністрування» дізналися про основи підприємницької діяльності, маркетинг в бізнесі, основні структури організації підприємства. Лектор поділився своїм досвідом у сфері бізнесу. Також говорили про стан бізнесу в Україні у військовий час. Студенти мали змогу задавати питання, на які отримали змістовні відповіді.

Чергова лекція від Іллі Новікова була дуже корисна та цікава! Дякуємо лектору й організаторам!