Викладачі і студенти відвідали агропромислову компанію UKRAVIT

Сьогодні викладачі кафедри економіки та управління та студенти освітніх програм «Підприємництво та економіка підприємства» й «Публічне управління та адміністрування» відвідали агропромислову компанію UKRAVIT, яка займає лідируючі позиції на ринку виробництва препаратів для підвищення врожайності рослин. Під час екскурсії викладачі та студенти мали можливість ознайомитися з технологією виробництва та новітнім обладнанням; лабораторіями, в яких ведуться дослідження та розробка нових препаратів для підвищення врожайності рослин; логістичним центром, завдяки роботі якого клієнтам доставляється продукція за 48 год.; з успішним досвідом, місією та корпоративною культурою компанії. Дякуємо керівництву компанії за надану можливість!