Викладачі кафедри економіки та управління досліджували проблеми вищої освіти на міжнародній конференції

16-18 березня 2023 р. у м. Харків на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди проходила VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Психолого-педагогічні проблеми вищої і середньої освіти в умовах сучасних викликів: теорія і практика». Активну участь у роботі конференції взяли викладачі та аспіранти кафедри економіки та управління з такими доповідями:

Використання дистанційного тестування для контролю знань, умінь і навичок здобувачів вищої освіти (доктор економічних наук, професор Р.В. Манн, старший викладач Л.Г. Крижанівська);

Електронний освітній ресурс – невід’ємна складова інформаційного освітнього середовища у закладі освіти (кандидат економічних наук, доцент М.Ю. Слинько, здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП «Економіка» С.В. Махно і Д.Ю. Мироненко;

Організація освітнього процесу у закладі вищої освіти за дистанційною формою навчання (кандидат економічних наук, доцент М.Ю. Слинько, здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП «Економіка» О.В. Нефедов.