Студенти долучилися до психологічного тренінгу на тему «Стрес як ресурс»

1 березня 2023 року у Черкаському державному технологічному університеті відбувся тренінг для студентів на тему «Стрес як ресурс», який провела практична психологиня ЧДТУ Лариса Макарова.

Студенти освітніх програм «Підприємництво та економіка підприємства» і «Публічне управління та адміністрування» відвідали цей психологічний тренінг. Під час тренінгу студентська молодь вивчала види стресу, його складові, причини, методи розпізнавання та способи подолання. Окрім цього, учасники тренінгу виконували практичні вправи, руханки для зниження напруги, оскільки така медодика є невід’ємною складовою запобігання стресу. Наприкінці зустрічі Лариса Макарова розповіла про міжнародний досвід зняття стресу.

Дякуємо Ларисі Макаровій за цінні поради!