Професор кафедри економіки та управління взяла участь у школі-тренінгу «Механізми посилення соціальної згуртованості та солідарності в місцевих громадах під час війни»

Протягом 10-13 вересня 2022 р. професор кафедри економіки та управління Оксана Захарова взяла участь у школі-тренінгу «Механізми посилення соціальної згуртованості та солідарності в місцевих громадах під час війни» у межах проєкту Мир у Цифровий Час. Тренерками проєкту виступили представники СумДУ Олена Купенко та Крістіна Сахно.

Протягом тренінгу було розглянуто питання:

1. Соціальна структура суспільства.
  2. Соціальна згуртованість та солідарність.
  3. Цінності та потреби.
  4. Трагедія громад та управління спільним.
  5. Толерантність та комунікація.
  6. Механізми взаємодії, що забезпечують згуртованість: нормативно-правова база.
  7. Аналіз гендерно-чутливих інструментів у роботі в громаді.
  8. Поступовий рух до цінностей соціальної згуртованості та солідарності.
  9. Освітні механізми для забезпечення рівності, солідарності та згуртованості громади.

Отримані знання були закріпленими під час інтерактивних вправ та роботи в групах. Отриманні знання учасниками будуть спрямованими на підвищення рівня соціальної згуртованості громад.

Дякуємо організаторам і тренерам проєкту!