Планування заходів в ЧДТУ з 8 листопада по 12 листопада 2021 року

08.11.2021

1. Засідання Ради з організації виховної роботи в ЧДТУ(14:00, конференц-зал, з дотриманням протиепідемічних заходів)

09.11.2021

1. 9 листопада – День української писемності та мови. XXI Всеукраїнський радіодиктант національної єдності (10:00 – 11:00, ауд. 301/2 корпус,  з дотриманням протиепідемічних заходів)
  1. Зустріч керівництва Патрульної поліції в Черкаській області зі студентами ЧДТУ спеціальності «Право» (11:50, конференц-зал, з дотриманням протиепідемічних заходів
  2. I етап XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика (11:30 – 13:00, ауд.105/1 корпус, з дотриманням протиепідемічних заходів)

10.11.2021

1. День Мліївської територіальної громади в ЧДТУ. Знайомство керівництва, учнів та педагогів шкіл громади з освітнім процесом та інфраструктурою університету (10:30 – 13:30, з дотриманням протиепідемічних заходів за окремим графіком)
  2. Зустріч керівництва та представників структурних підрозділів Головного управління Національної поліції в Черкаській області із студентами ЧДТУ спеціальності “право” (13:20, конференц-зал, з дотриманням протиепідемічних заходів)

11.11.2021

1. Зустріч-семінар із членами Черкаської обласної асоціації керівників шкіл нового типу. Мета заходу: ширше залучення випускників шкіл до навчання у ЗВО Черкащини. Знайомство директорів шкіл із освітнім процесом та інфраструктурою ЧДТУ. Підписання договорів про співпрацю.(10:00, зал засідань, з дотриманням протиепідемічних заходів за окремим графіком)
  2. Нагородження переможців I етапу XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та I етапу XXII конкурсу з української мови імені П. Яцика (11:30, конференц-зал, з дотриманням протиепідемічних заходів)
  3. Спеціальне об’єктове тренування у гуртожитку №2 з дотриманням протиепідемічних заходів за окремим графіком
  4. Перше онлайн-заняття курсів з української мови для викладачів та співробітників ЧДТУ час і посилання на підключення до курсів буде подано додатково кафедрою української мови та загального мовознавства
  5. Виставка-конкурс кафедри дизайну для людей з особливими освітніми потребами «Інклюзія:Дизайн Ідей» (16:00 Черкаський художній музей)