Професор кафедри економіки та управління Оксана Захарова протягом 7-8 жовтня 2021 р. взяла участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Трансформація соціально-економічних систем в контексті викликів глобального економічного розвитку», яку було організовано з нагоди 55 річчя економічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса. Під час конференції Оксана Захарова виступила з доповіддю «Попит та пропозиція в Україні на підготовку фахівців за спеціальністю «Менеджмент»».