Монографії

1. Сурай А.С, Мартінович В.Г., Холоменюк І.М., Титаренко Ю.С. Теоретичні підходи до розуміння поняття ділового середовища як базису розвитку малого бізнесу / Колективна монографія «Економічні, управлінські, правові та інформаційно-технічні проблеми діяльності підприємств» за заг. ред. Л.М. Савчук, М. Фіц. − Дніпро, «Герда». – 2016. – 528 с.

Наукові публікації у фахових виданнях

1. Мартінович В.Г., Руденко О.А. Ознаки виникнення криз в системі в системі державного управління / В.Г. Мартінович, О.А. Руденко // Електронне наукове видання «Економіка і суспільство». – 2020. – №22. – С. 138-145.
  2. Мартінович В.Г., Носань Н.С. Нормативно-правове забезпечення публічного управління в умовах децентралізації влади в Україні / В.Г. Мартінович, Н.С. Носань // Галицький економічний вісник. –  Т. : ТНТУ, 2019. – Том 59. – № 4. – С. 105–111.
  3. Мартінович В.Г., Носань Н.С. Альтернативні форми фінансування суб’єктів малого підприємництва: перспективи використання в Україні / В.Г. Мартінович, Н.С. Носань // Електронне наукове видання «Економіка і суспільство». – 2019. – №20. – С. 338-345.
  4. The peculiarities of working capital management at agro-industrial enterprises of Ukraine // Манн Р.В., Мартінович В.Г., Якушева О.В. / Problems and Perspectives in Management (open-access). – 2018. – № 16(2). – С. 260-268.
  5. Мартінович В.Г. Управління ціновою політикою як важливий елемент ефективного фінансового менеджменту підприємств / В.Г. Мартінович // Щомісячний інформаційно-аналітичний журнал «Економіка. Фінанси. Право». – 2017. – №12/2. – С. 40-42.
  6. Мартінович В.Г., Носань Н.С. Сутність та генезис економічної категорії «оборотний капітал підприємства» / В.Г. Мартінович, Н.С. Носань // Електронне наукове фахове видання «Глобальні та національні проблеми економіки», Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського. – 2017. – Вип. №15. – С. 272-275.
  7. Мартінович В.Г., Денисенко В.О. Механізм формування середнього класу на загальнодержавному та регіональному рівнях / В.Г. Мартінович, В.О. Денисенко // Вісник Черкаського університету. Серія економічні науки. – 2016. – №4. – С.22-28.
  8. Мартінович В.Г., Плигач К.Д. Аналіз існуючих методичних підходів до діагностики рівня економічної безпеки сільськогосподарських підприємств / В.Г. Мартінович, К.Д. Плигач // Збірник наукових праць «Вісник Маріупольського державного університету. Серія: Економіка». – 2016. – Вип. 12. – С. 46-52.
  9. Мартінович В.Г. Проблеми й особливості оцінювання та використання категорії «інформаційний потенціал» у регіональному менеджменті / В.Г. Мартінович // Менеджер: Вісник Донецького держ. ун-ту управління. – 2013. – № 4. – Донецьк: ДонДУУ. – С. 251-258.

Матеріали наукових конференцій

1. Мартінович В.Г. Проблеми міграційної політики України / В.Г. Мартінович // Соціально-економічні наслідки участі постсоціалістичних країн у процесах європейської інтеграції. Збірник матеріалів ІI Міжнародної наукової конференції. 20–22 вересня 2017 року / Відп. редактор І. І. Кукурудза. – Черкаси: Вертикаль, видавець Кандич С. Г., 2017. – С. 123-125.
  2. Мартінович В.Г. Напрями розвитку підприємництва в Україні та світі / В.Г. Мартінович, Н.В. Осколкова // Теорія і практика сучасної економіки: матеріали XVII Міжнародної науково- практичної конференції: 21 жовтня 2016 р. / від. ред. Р.В. Манн; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – С. 22-24.
  3. Мартінович В.Г. Система економічної безпеки підприємств, що знаходяться в зоні антитерористичної операції / В.Г. Мартінович, Я.Р. Бондаренко // Теорія і практика сучасної економіки: матеріали XVII Міжнародної науково-практичної конференції : 21 жовтня 2016 р. / від. ред. Р.В. Манн; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – С. 47-50.
  4. Мартінович В.Г. Собівартість продукції підприємства та шляхи її зниження / В.Г. Мартінович, І.Є. Стрельченко // Теорія і практика сучасної економіки: матеріали XVII Міжнародної науково-практичної конференції: 21 жовтня 2016 р. / від. ред. Р.В. Манн; М-во освіти і науки України, Черкас. держ. технол. ун-т. – Черкаси : ЧДТУ, 2016. – С. 113-115.
  5. Мартінович В.Г. Формування наукових засад визначення варіантів розвитку інформаційного потенціалу регіональної економіки / В.Г. Мартінович, С.А. Назаренко // Economics, management, law: problems and prospects: Collection of scientific articles. Vol. 1. – Agenda Publishing House, Coventry, United Kingdom, 2015. – P. 346-349.
  6. Мартінович В.Г. Проблеми оцінки регіонального інформаційного потенціалу / В.Г. Мартінович // Регіональний розвиток – основа розбудови української держави: матеріали ІІ Міжнар. наук.-практ. конф. (Секція 1 «Розвиток державного управління та місцевого самоврядування: стратегії, технології, інновації»), Донецьк, 9-10 квіт. 2013 р.) / Донецький держ. ун-т управління. – Донецьк: ДонДУУ, 2013. – С. 190-192.
  7. Мартінович В.Г. Проблеми та особливості розвитку інформаційного потенціалу регіону / В.Г. Мартінович // Сценарії та середньостроковий прогноз розвитку економіки України: зб. тез наук. робіт учасників міжнар. наук.-практ. конф. (Одеса, 12-13 квіт. 2013 р.): У 2 ч. / ГО «Центр економічних досліджень та розвитку». – Одеса.: ЦЕДР, 2013. Ч. І – С. 72-75.
  8. Мартінович В.Г. Інформаційна безпека як передумова підтримки потенціалу інформатизації / В.Г. Мартінович // Стратегічні напрямки соціально-економічного розвитку держави в умовах глобалізації: зб. тез наук. робіт учасників міжнар. наук.-практ. конф. (Хмельницький, 18-20 квіт. 2013 р.). – Хмельницький: Хмельницьк. ун-т управління та права, 2013.– С. 270-273.