11.09 та 14.09 студенти факультету економіки та управління взяли участь в черговому засіданні наукового гуртка  “Клуб Активного громадянина” на тему «Місцева ініціатива та формування ініціативних груп»  та  «Інструменти громадської участі на місцевому рівні». Студенти із зацікавленістю відвідують он-лайн засідання «Клубу активних громадян», що ініційований ВІ «Активна громада» та викладачами кафедри економіки та управління. Метою залучення студентів до наукової роботи та громадської активності є розвиток і використання їх творчого потенціалу для вирішення проблем підвищення ефективності функціонування окремої громади, суспільства в цілому, а також виховання активних, всебічно розвинених фахівців.

Під час проведення наукового гуртку були розглянуті такі питання як:

– що таке місцева ініціатива;

– хто така ініціативна група та хто може до неї входити;

– правове регулювання формування ініціативної групи;

– де шукати однодумців;

– як залучити людей до впровадження ініціативи;

– як не втратити мотивацію та залишатися активним.